Oferta

W naszym studio dekoracji okien wykonujemy kompleksowe usługi aranżacji okien i innych elementów dekoracji wnętrz, z użyciem wszelkiego rodzaju tkanin dekoracyjnych i obiciowych.

Spośród innych elementów dekoracji wnętrz oferujemy: kapy na łóżka, narzuty, pokrowce na meble, obrusy, poduszki - tak, aby wprowadzić jednolity styl w całym pomieszczeniu.

Nasze realizacje wykonujemy we wnętrzach prywatnych i komercyjnych, a dla tych ostatnich oferujemy wymagane przepisami bezpieczeństwa tkaniny trudnopalne: „TREVIRA CS”.

Zapewniamy, że gdy tylko dokonasz wyboru tkaniny i karnisza - resztą my się zajmiemy.

Jako pomoc przy wyborze konkretnej dekoracji okien oferujemy katalogi ze zdjęciami. Służymy radą i pomocą w zakresie doboru elementów aranżacji okien, które będą najbardziej pasować do danego typu wnętrza. Pomagamy wybrać rodzaj i kolorystykę materiałów używanych do dekoracji okien, a ponadto rzeczowo i przystępnie przedstawiamy wszelkie wady i zalety, jakie posiada konkretna aranżacja okien. Dbamy o to, aby nasze aranżacje były trwałe, estetyczne i jednocześnie tworzyły klimat, w którym użytkownik będzie się dobrze czuł.

Równocześnie informujemy, że można także dokonać u nas zakupu samych artykułów do dekoracji wnętrz, bez korzystania z naszych usług.

Sprzedajemy: tkaniny, karnisze, szyny, dodatki do dekoracji okien i wiele różnego rodzaju akcesoriów niezbędnych do uzyskania właściwego wyglądu całej aranżacji.